Stokta
DIODES
ZXTR2105F-7 - IC-2105 REG LINEAR 89MA 5V SOT23
₺10.75
Vergisiz Fiyat: ₺8.96
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Lineer Voltaj Regülatörleri |
| Üretici Firma | DIODES |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-3 |
| Regülatör Tipi | Positive Fixed |
| Giriş Voltajı (Çalışma) | N/A |
| Giriş Voltajı (Maks) | 60 V |
| Çıkış Voltajı | 5 V |
| Çıkış Akımı | 89 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | 60V Input, 5V 15mA Regulator Transistor |
ZXTR2105F-7 - IC-2105 REG LINEAR 89MA 5V SOT23
₺10.75
