Stokta
TECHNICAL CRYSTAL
ZTTCC3.58MG-3PIN - CRYSTAL RESANATOR 3.58MHz 3PIN SMD TR TECHNICAL
₺15.09
Vergisiz Fiyat: ₺12.57
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Rezonatörler |
| Üretici Firma | TECHNICAL CRYSTAL |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Seriler | ZTTT |
| Kılıf / Kasa | 3-SMD |
| Frekans | 3.58 MHz |
| Kapasitans | N/A |
| Frekans Toleransı | N/A |
| Frekans Stabilitesi | N/A |
| Eşdeğer Seri Direnç (ESR) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.35 mm |
| Genişlik | 3.4 mm |
| Yükseklik | 1.9 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
ZTTCC3.58MG-3PIN - CRYSTAL RESANATOR 3.58MHz 3PIN SMD TR TECHNICAL
₺15.09
