Stokta
ZEMING
ZMCT102AA - CURRENT TRANSFORMER 5A
₺34.34
Vergisiz Fiyat: ₺28.62
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Akım Trafolar |
| Üretici Firma | ZEMING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Uygulamalar | Current, Power Measurement |
| Montaj Tipi | THT |
| Birimcil Akım | 5 A |
| İkincil Değer | 2.5 mA |
| Sarım Oranı | 2000:1 |
| İzolasyon Voltajı | 4500 V |
| Doğrusal Aralık | 0 ~ 20 A @ 100 Ohms |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
ZMCT102AA - CURRENT TRANSFORMER 5A
₺34.34
