Stokta
WINSTAR
WEH001602ELPP5N00000 - OLED CHARACTER 16X2 YELLOW 2.29"
₺1,089.46
Vergisiz Fiyat: ₺907.88
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Karakter OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Character |
| Ekran Formatı | 16x2 |
| Boyutu | 2.29 " |
| Dot Ölçüsü | 0.55x0.65 mm |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Görüntüleme Alanı | 66x16 mm |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 84 mm |
| Dış Genişlik | 44 mm |
| Dış Yükseklik | 10 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
WEH001602ELPP5N00000 - OLED CHARACTER 16X2 YELLOW 2.29"
₺1,089.46
