Stokta
WINSTAR
WEG010016FLPP5N00003 - OLED GRAPHIC 100X16 YELLOW
₺1,476.09
Vergisiz Fiyat: ₺1,230.08
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Grafik OLEDler |
| Üretici Firma | WINSTAR |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Display Tipi | Graphic |
| Ekran Formatı | 100x16 |
| Boyutu | N/A |
| Dot Ölçüsü | 0.6x0.65 mm |
| Dokunmatik Fonksiyon | Without Touch |
| Besleme Voltajı (Typ) | 5 V |
| Işık Rengi | Yellow |
| Görüntüleme Alanı | 85x18.6 mm |
| Arayüz | 6800 |
| Sürücü Entegresi | WS0010 |
| Polarizatör | Polarizer |
| Display Modu | Passive Matrix |
| Sürücü Yöntemi / Görev Döngüsü | 1/16 |
| Dış Uzunluk | 116 mm |
| Dış Genişlik | 37 mm |
| Dış Yükseklik | 9.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +80 °C |
WEG010016FLPP5N00003 - OLED GRAPHIC 100X16 YELLOW
₺1,476.09
