Stokta
IDC (ISAHAYA)
VLA574-01R - IC-574 IGBT DRIVER 15A 4.0kV 20kHz
₺562.32
Vergisiz Fiyat: ₺468.60
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | IGBT Sürücüler |
| Üretici Firma | IDC (ISAHAYA) |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 14-SIP |
| Önerilen Modüller | N/A |
| İzolasyon Voltajı | 4 kV |
| Çıkış Gücü | N/A |
| Frekans | 20 kHz |
| Çalışma Voltajı | N/A |
| Gate Akımı | -15 to +15 A |
| Gate Voltajı | -15 to +18 V |
| Gecikme Süresi | N/A |
| Giriş Empedansı | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
VLA574-01R - IC-574 IGBT DRIVER 15A 4.0kV 20kHz
₺562.32
