Stokta
IDC (ISAHAYA)
VLA106-15242 - DC/DC CONVERTER 24VDC 100mA
₺787.26
Vergisiz Fiyat: ₺656.05
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | IDC (ISAHAYA) |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP11, 7 Leads |
| Giriş Voltajı | 12-18 VDC |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| Çıkış Voltajı 1 | 24 VDC |
| Çıkış Voltajı 2 | None |
| Çıkış Voltajı 3 | None |
| Çıkış Akımı 1 | 100 mA |
| Çıkış Akımı 2 | None |
| Çıkış Akımı 3 | None |
| Güç | 2 W |
| İzolasyon | 2.5 kV |
| Verimlilik | 75 % |
| Uzunluk | 33 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Yükseklik | 24 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
VLA106-15242 - DC/DC CONVERTER 24VDC 100mA
₺787.26
