Stokta Yok
VENTUS
VCD14619023AC41MB - FAN BLOWER 270X213X204 2050RPM CAP146MM
₺5,413.20
Vergisiz Fiyat: ₺4,511.00
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Salyangoz Fanlar |
| Üretici Firma | VENTUS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 270x213x204 |
| Nominal Voltaj | 230 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | N/A |
| Nominal Güç | 305 W |
| Frekans | 50 Hz |
| Hız | 2050 RPM |
| Hava Akışı | 547 CFM |
| Ses Seviyesi | 60 dB-A |
| Pin Yapısı | 4 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Metal |
| Kanat Sayısı | None |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +60 °C |
VCD14619023AC41MB - FAN BLOWER 270X213X204 2050RPM CAP146MM
₺5,413.20
Hızlı Stok Bilgisi Al
