Stokta
AI THINKER
VC-02 DEV KIT - DEV KIT FOR VC-02
₺471.44
Vergisiz Fiyat: ₺392.87
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Ses Modülleri ve Bordları |
| Üretici Firma | AI THINKER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | N/A |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 5.3 V |
| Veri Hızı | 3 Mbps |
| Frekans | 240 MHz |
| Arayüz | UART, I2C, PWM, JTAG, GPIO |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | VB-02-Kit Development Board |
VC-02 DEV KIT - DEV KIT FOR VC-02
₺471.44
