Stokta
VARTA
VARTA TYPE D ALKALİN PİL - VARTA 4920 TYPE D LONGLİFE ALKALİN PİL 2Lİ PAKET
₺158.56
Vergisiz Fiyat: ₺132.13
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Alkalin Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Hücre Boyutu | 4920 |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Nominal Kapasite | 16500 mAh |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 34 mm |
| Yükseklik | 50 mm |
VARTA TYPE D ALKALİN PİL - VARTA 4920 TYPE D LONGLİFE ALKALİN PİL 2Lİ PAKET
₺158.56
