V1000LA160BPX10 - VARISTOR DISC 20MM 1512.5V 6.5KA 1000VAC 1200VDC T
- Marka: LITTELFUSE
- Ürün Kodu: V1000LA160BPX10
- Datasheet'i Görüntüle AllDatasheet
- Stok Durumu: Stokta
₺173.66
- Vergisiz Fiyat: ₺144.72
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | LA |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 20 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 1.425 kV |
| Varistör Voltajı(Typ) | 1.5125 kV |
| Varistör Voltajı(Maks) | 1.6 kV |
| Anma Akımı | 6.5 kA |
| Enerji | 360 J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 1 kVAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 1.2 kVDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+85 °C |
Etiketler: VARISTOR DISC 20MM 1512.5V 6.5KA 1000VAC 1200VDC T - V1000LA160BPX10, V1000LA160BPX10, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

