Stokta
TEXAS
UCC27511AQDBVRQ1 - IC-27511 GATE DVR LOW SIDE 1CH SOT23-6
₺38.52
Vergisiz Fiyat: ₺32.10
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Güç Sürücü Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT23-6 |
| Besleme Voltajı | 4.5 to 18 V |
| Çıkış Akımı | 4 A, 8 A |
| Güç Sürücüsü Tipi | IC-Gate Driver |
| Giriş (Gate, Motor) Tipi | Inverting, Non-Inverting IGBT, N-Channel MOSFET |
| Yükselme / Düşme Süresi | 8 ns, 7 ns |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
| Özellikler | Single-Channel High-Speed Low-Side Gate Driver With 4-A Peak Source and 8-A Peak Sink |
UCC27511AQDBVRQ1 - IC-27511 GATE DVR LOW SIDE 1CH SOT23-6
₺38.52
