Stokta
ONS
UC2845BD1R2G - IC-2845 REG CONTROLLER FLYBACK PWM SO8
₺18.93
Vergisiz Fiyat: ₺15.78
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Besleme Voltajı | 7.6 to 30 V |
| Maksimum Frekans | 275 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 50 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | High Performance Current Mode Controllers |
UC2845BD1R2G - IC-2845 REG CONTROLLER FLYBACK PWM SO8
₺18.93
