Stokta Yok
STM
TSV994IDT - IC-994 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
₺55.88
Vergisiz Fiyat: ₺46.56
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Amplifikatörler |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SO14 |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose Amplifiers |
| Kanal Sayısı | 4 Channels |
| Bant Genişliği | 20 MHz |
| Besleme Voltajı | 2.5 to 5.5 V |
| Besleme Akımı | 820 uA |
| Giriş Ofset Voltajı | 100 uV |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | High Bandwidth (20 MHz for Gain ? 4) Micro-Power (820 µA) Rail-to-Rail 5 V Op Amps |
TSV994IDT - IC-994 OPAMP GP 4 CIRCUIT 14SO
₺55.88
Hızlı Stok Bilgisi Al
