Stokta
TSC
TS3552CS RLG - IC DC-DC CONVERTER SMD 2A/350kHz TS3552
₺78.02
Vergisiz Fiyat: ₺65.02
Muadil Urunleri Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin alternatifleri ve varsa web sitesi disi AI onerilerini listeler.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | DC-DC Voltaj Kontrolörleri |
| Üretici Firma | TSC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Besleme Voltajı | 4.75 to 23 V |
| Maksimum Frekans | 430 kHz |
| Çalışma Döngüsü | 90 % |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 2A/350kHz Synchronous Buck DC/DC Converter |
TS3552CS RLG - IC DC-DC CONVERTER SMD 2A/350kHz TS3552
₺78.02
