ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 2xAAA SHRINK 2Lİ - SUPER HEAVY DUTY AAA SH2
- Marka: Y&L ELECTRONIC
- Ürün Kodu: SUPER HEAVY DUTY AAA SH2
- Stok Durumu: Stokta
₺20.18
- Vergisiz Fiyat: ₺16.82
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Çinko-Karbon Piller |
| Üretici Firma | VARTA |
| Paket Tipi | SHIRNK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Cylindrical |
| Montaj Tipi | Button |
| Pin Sayısı | Without Pin |
| Hücre Boyutu | AAA |
| Nominal Voltaj | 1.5 V |
| Nominal Kapasite | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 10.5 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
Etiketler: ÇİNKO KARBON PİL SUPER HEAVY DUTY 2xAAA SHRINK 2Lİ - SUPER HEAVY DUTY AAA SH2, SUPER HEAVY DUTY AAA SH2, Şarj Edilemeyen Piller

