WATER PUMP DC6V 3.6W 0.8LPM Max.200kpa - KLS23-PYSP310-XA
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: KLS23-PYSP310-XA
- Stok Durumu: Stokta
₺140.09
- Vergisiz Fiyat: ₺116.74
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Su Pompaları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Voltaj | 6 VDC |
| Nominal Akım | 350 mA |
| Güç | N/A |
| Su Debisi | 400 mL/min |
| Gürültü | 60 dB @30 cm |
| Çap | 27 mm |
| Uzunluk | 47 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: WATER PUMP DC6V 3.6W 0.8LPM Max.200kpa - KLS23-PYSP310-XA, KLS23-PYSP310-XA, Motorlar ve Solenoidler
