VARISTOR DISC 7.50MM 390V 3.5KA 250VAC 320VDC THT - L-KLS6-10D391K
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS6-10D391K
- Stok Durumu: Stokta
₺3.65
- Vergisiz Fiyat: ₺3.04
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS6 |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 324 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 390 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 396 V |
| Anma Akımı | 3.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 250 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 320 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: VARISTOR DISC 7.50MM 390V 3.5KA 250VAC 320VDC THT - L-KLS6-10D391K, L-KLS6-10D391K, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

