VARISTOR DISC 17MM 560V 6.5KA 350VAC 460VDC THT - L-KLS6-14D561K-R
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS6-14D561K-R
- Stok Durumu: Stokta
₺7.99
- Vergisiz Fiyat: ₺6.66
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS6 |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 17 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 504 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 560 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 616 V |
| Anma Akımı | 6.5 kA |
| Enerji | N/A |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 350 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 460 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: VARISTOR DISC 17MM 560V 6.5KA 350VAC 460VDC THT - L-KLS6-14D561K-R, L-KLS6-14D561K-R, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

