VACUUM PUMP DC24V 7W 8-14LPM 50 CM CABLE - L-KLS23-QB555-001-24V-L5
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS23-QB555-001-24V-L5
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺372.06
- Vergisiz Fiyat: ₺310.05
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Vakum Pompaları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Nominal Voltaj | 24 VDC |
| Nominal Akım | 500 mA |
| Güç | 12 W |
| Vakum Debisi | 10-15 LPM |
| Gürültü | 65 dB @30 cm |
| Çap | 60 mm |
| Uzunluk | 115 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: VACUUM PUMP DC24V 7W 8-14LPM 50 CM CABLE - L-KLS23-QB555-001-24V-L5, L-KLS23-QB555-001-24V-L5, Motorlar ve Solenoidler

