THERMISTOR NTC 20R 11MM - L-KLS6-MF72-20D11
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS6-MF72-20D11
- Stok Durumu: Stokta
₺4.41
- Vergisiz Fiyat: ₺3.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Current Protection |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Pin Aralığı | 10 mm |
| Bağlantı Stili | Radial |
| Akım | 2 A |
| Direnç (25°C) | 20 Ohms |
| Tolerans | ±20 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | N/A |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+200 °C |
Etiketler: THERMISTOR NTC 20R 11MM - L-KLS6-MF72-20D11, L-KLS6-MF72-20D11, Termistörler

