SWITCH TACT 7X7mm 9.00mm SMT V/T 180gF W/LED Green - L-KLS7-TSE2-01MA180G-11
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS7-TSE2-01MA180G-11
- Stok Durumu: Stokta
₺38.14
- Vergisiz Fiyat: ₺31.78
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Tact Siviçler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS7-TSE2 |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Dış Ölçü | 7x7 mm |
| Aktüatör Yüksekliği (PCB'den, Pimlerden Ölçülen) | 9 mm |
| Devre | SPST-NO |
| Akım Değeri (AC) | None |
| Akım Değeri (DC) | 30 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | None |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Aktüatör Tipi | Square |
| Aktüatör Rengi | Black |
| Çalıştırma Kuvveti | 180 gF |
| Aydınlatma Tipi/Rengi | LED/Green |
| Yıkanabilir | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +75 °C |
Etiketler: SWITCH TACT 7X7mm 9.00mm SMT V/T 180gF W/LED Green - L-KLS7-TSE2-01MA180G-11, L-KLS7-TSE2-01MA180G-11, Siviçler ve Anahtarlar

