RING TERMINAL 12x27.6 M1/4 BLUE d2 6.5mm - L-KLS8-01103-RV2-6
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS8-01103-RV2-6
- Stok Durumu: Stokta
₺2.56
- Vergisiz Fiyat: ₺2.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Yuvarlak Tip Konnektörler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-01103 |
| Montaj Tipi | Free |
| Terminal Tipi | Circular |
| Tırnak Boyutu | 1 /4 |
| Kalınlık | 0.8 mm |
| Genişlik-Dış Kenarlar | 12 mm |
| Uzunluk | 27.6 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | 16 -14 AWG |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | 1.5-2.5 mm² |
| Yalıtım | End Insulated |
| Kontak Malzemesi | Copper |
| Renk | Blue |
Etiketler: RING TERMINAL 12x27.6 M1/4 BLUE d2 6.5mm - L-KLS8-01103-RV2-6, L-KLS8-01103-RV2-6, Terminal Konnektörler

