LED ROUND SPACER 5.50mm M3 Ø4.00mm - L-KLS8-0110-LED-5.5
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS8-0110-LED-5.5
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺0.55
- Vergisiz Fiyat: ₺0.46
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | LED Distansları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0110 |
| Distance Tipi | Led Round Spacer |
| Vida Dişli/Dişsiz | Unthreaded |
| Thread Size | M3 |
| Yükseklik | 5.5 mm |
| Dış Çap | 4 mm |
| İç Çaplar | 2.8 mm |
| Materyal | Nylon 66 |
| Renk | White |
Etiketler: LED ROUND SPACER 5.50mm M3 Ø4.00mm - L-KLS8-0110-LED-5.5, L-KLS8-0110-LED-5.5, Distanslar, İzolatörler ve Bağlantı Elemanları

