FEMALE HEADER 15PIN(1x15) 2.54mm THT V/T TRAY - L-KLS1-208-1-15-S
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS1-208-1-15-S
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺7.49
- Vergisiz Fiyat: ₺6.24
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-208 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 15 (1x15) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Profil Yüksekliği | 8.4 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler: FEMALE HEADER 15PIN(1x15) 2.54mm THT V/T TRAY - L-KLS1-208-1-15-S, L-KLS1-208-1-15-S, Header Konnektörler

