ENCODER ROTARY MECHANICAL 24PPR WITH SWITCH - L-KLS4-EC1204S-C8A-T20
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS4-EC1204S-C8A-T20
- Stok Durumu: Stokta
₺46.99
- Vergisiz Fiyat: ₺39.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Enkoderler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Enkoder Çeşidi | Mechanic |
| Montaj Tipi | THT |
| Çalışma Voltajı | 5 V |
| Çözünürlük | 24 PPR |
| Kademe Sayısı | 24 |
| Çalışma Yönü | Vertical |
| Siviçli | Yes |
| Çıkış Tipi | Quadrature |
| Şaft Tipi | Slotted |
| Şaft Çapı | 6 mm |
| Şaft Uzunluğu | 20 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +85 °C |
Etiketler: ENCODER ROTARY MECHANICAL 24PPR WITH SWITCH - L-KLS4-EC1204S-C8A-T20, L-KLS4-EC1204S-C8A-T20, Enkoder Ürünleri
