CRYSTAL 3.579545MHz HC49S 20pF 20PPM SHORT BULK - KLS14-HC-49S-3.579545-20
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: KLS14-HC-49S-3.579545-20
- Stok Durumu: Stokta
₺9.53
- Vergisiz Fiyat: ₺7.94
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Kristaller |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Seriler | KLS14 |
| Kılıf / Kasa | HC-49S |
| Frekans | 3.579545 MHz |
| Kapasitans | 20 pF |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 11.5 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 3.68 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
Etiketler: CRYSTAL 3.579545MHz HC49S 20pF 20PPM SHORT BULK - KLS14-HC-49S-3.579545-20, KLS14-HC-49S-3.579545-20, Kristaller, Osilatörler ve Rezonatörler

