CONNECTOR SOCKET PLCC 44P 2.54MM THT V/T BLACK - L-KLS1-210-D-44-B
- Marka: YINHONGTAI
- Ürün Kodu: L-KLS1-210-D-44-B
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺21.74
- Vergisiz Fiyat: ₺18.11
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | PLCC Soketleri |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-210 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 44 (4X11) Pins |
| Satır Aralığı | 23.48 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin Plated Over Ni |
| Kontak Malzemesi | Phosphor Bronze |
| Gövde Materyali | PPS&PBT UL94V-0 |
| Central Support | None |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45 °C~+110 °C |
Etiketler: CONNECTOR SOCKET PLCC 44P 2.54MM THT V/T BLACK - L-KLS1-210-D-44-B, L-KLS1-210-D-44-B, Entegre Soketleri

