RES.(3216) 1206 200K Ohms 5% 3/4W 100PPM AUTOMOTIV - SWR06JTEQ2003A
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: SWR06JTEQ2003A
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺1.39
- Vergisiz Fiyat: ₺1.16
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Direnç Değeri | 200 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 3/4 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(3216) 1206 200K Ohms 5% 3/4W 100PPM AUTOMOTIV - SWR06JTEQ2003A, SWR06JTEQ2003A, Dirençler
