INDUCTOR WIREWOUND 1210 18uH 120mA SMD - NL10KT180-M
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: NL10KT180-M
- Stok Durumu: Stokta
₺7.02
- Vergisiz Fiyat: ₺5.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NL |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1210 (3225 Metric) |
| İndüktans | 18 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±10 % |
| Akım Değeri | 120 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 3.3 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Unshielded |
Etiketler: INDUCTOR WIREWOUND 1210 18uH 120mA SMD - NL10KT180-M, NL10KT180-M, İndüktörler

