INDUCTOR FIXED 0603 150nH 200mA SMD - CL03JTR15-S
- Marka: WCN GROUP
- Ürün Kodu: CL03JTR15-S
- Stok Durumu: Stokta
₺0.56
- Vergisiz Fiyat: ₺0.47
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | CL-S |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| İndüktans | 150 nH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±5 % |
| Akım Değeri | 200 mA |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 1.6 Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Multilayer |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: INDUCTOR FIXED 0603 150nH 200mA SMD - CL03JTR15-S, CL03JTR15-S, İndüktörler
