INDUCTOR POWER 10UH 6X6MM 1.9A SMD
- Marka: WANJIE
- Ürün Kodu: NR6028-100M
- Stok Durumu: Stokta
₺8.40
- Vergisiz Fiyat: ₺7.00
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | CORE MASTER |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | NR |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 10 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 1.9 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | N/A |
| DC Direnci (DCR) | 85 m Ohms |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6 mm |
| Genişlik | 6 mm |
| Yükseklik | 2.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Teknoloji | Wire Wound |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
Etiketler: INDUCTOR POWER 10UH 6X6MM 1.9A SMD, NR6028-100M

