RES.(1005) 0402 4.7K Ohms 1% 1/16W 100PPM - CRT02F6E4701
- Marka: VIKING
- Ürün Kodu: CRT02F6E4701
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Direnç Değeri | 4.7 k Ohms |
| Tolerans | ±1 % |
| Güç | 1/16 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.35 mm |
| Çalışma Voltajı | 50 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(1005) 0402 4.7K Ohms 1% 1/16W 100PPM - CRT02F6E4701, CRT02F6E4701, Dirençler