MLCC (1608) 0603 1uF 25VDC ±10% X7R - MCF03KTB250105
- Marka: VIKING
- Ürün Kodu: MCF03KTB250105
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve MLCC Kapasitörler |
| Üretici Firma | VIKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Kapasitans | 1 uF |
| Voltaj Değeri | 25 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.8 mm |
| Dielektrik Malzeme | X7R |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: MLCC (1608) 0603 1uF 25VDC ±10% X7R - MCF03KTB250105, MCF03KTB250105, Kapasitörler