MLCC (1005) 0402 3.3pF 50VDC ±0.25pF C0G (NP0) - MCF02CTN5003R3
Ürün Detayları
KategoriSMT - SMD ve MLCC Kapasitörler
Üretici FirmaVIKING
Paket TipiTAPE&REEL
Ürün Durumu-
RoHS DurumuRoHS Belgeli
Kılıf / Kasa0402 (1005 Metric)
Kapasitans3.3 pF
Voltaj Değeri50 VDC
Tolerans±0.25 pF
Uzunluk1 mm
Genişlik0.5 mm
Yükseklik0.5 mm
Dielektrik MalzemeC0G (NP0)
UygulamalarGeneral Purpose
Çalışma Sıcaklığı-55 °C ~ +125 °C
Montaj TipiSMT
Etiketler: MLCC (1005) 0402 3.3pF 50VDC ±0.25pF C0G (NP0) - MCF02CTN5003R3, MCF02CTN5003R3, Kapasitörler