VARISTOR DISC 14MM 517V 6KA 300VAC 385VDC THT - 820443011E
- Marka: JAKEMY
- Ürün Kodu: 820443011E
- Stok Durumu: Stokta
₺11.03
- Vergisiz Fiyat: ₺9.19
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Varistörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-VD |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Montaj Tipi | THT |
| Gövde Boyutu | 14 mm |
| Pin Aralığı | 7.5 mm |
| Varistör Voltajı(Min) | 423 V |
| Varistör Voltajı(Typ) | 470 V |
| Varistör Voltajı(Maks) | 517 V |
| Anma Akımı | 6 kA |
| Enerji | 175 J |
| Devre Sayısı | 1 |
| Voltaj(AC)(Maks) | 300 VAC |
| Voltaj(DC)(Maks) | 385 VDC |
| Tolerans | ±10 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+85 °C |
Etiketler: VARISTOR DISC 14MM 517V 6KA 300VAC 385VDC THT - 820443011E, 820443011E, Devre, Akım ve Gerilim Koruyucular

