DIODE SCHOTTKY 10A 60V TO220AB INFOREC - MBR1060CT
- Marka: UTK
- Ürün Kodu: MBR1060CT
- Stok Durumu: Stokta
₺7.72
- Vergisiz Fiyat: ₺6.43
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | INFOREC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | N/A |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 10 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 60 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler: DIODE SCHOTTKY 10A 60V TO220AB INFOREC - MBR1060CT, MBR1060CT, Diyotlar, Modül Diyotlar ve Doğrultucular

