RELAY 6A 24V 1PNC WITH SPRING SOCKET (41F-1Z-C4) - APF30224+YYS
- Marka: UTC
- Ürün Kodu: APF30224+YYS
- Stok Durumu: Stokta
₺356.42
- Vergisiz Fiyat: ₺297.02
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | PANASONIC(APAC) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | DIN Rail |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Uzunluk | 28 mm |
| Genişlik | 5 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
Etiketler: RELAY 6A 24V 1PNC WITH SPRING SOCKET (41F-1Z-C4) - APF30224+YYS, APF30224+YYS, Röleler ve Röle Soketleri

