RES.(5025) 2010 68K Ohms 5% 3/4W 100PPM - 2010J0683T4S
- Marka: UNIOHM
- Ürün Kodu: 2010J0683T4S
Ürün Detayları
| Kategori | SMT - SMD ve Çip Dirençler |
| Üretici Firma | UNIOHM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kılıf / Kasa | 2010 (5025 Metric) |
| Direnç Değeri | 68 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| Güç | 3/4 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Bileşim | Thick Film |
| Uzunluk | 5 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 0.55 mm |
| Çalışma Voltajı | 200 V |
| Sıcaklık Katsayısı | ±100 PPM/°C |
| Montaj Tipi | SMT |
Etiketler: RES.(5025) 2010 68K Ohms 5% 3/4W 100PPM - 2010J0683T4S, 2010J0683T4S, Dirençler