TRIAC DIS.4A 800V 4Q TO252 (DPAK) SMT
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: BT136S-800DJ
- Stok Durumu: Stokta
₺20.22
- Vergisiz Fiyat: ₺16.85
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Özellikler | 4Q Triac |
| İletim Akımı (ITrms) | 4 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 107 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 1.2 mA |
| Kesim Voltajı | 800 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 700 mV |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: TRIAC DIS.4A 800V 4Q TO252 (DPAK) SMT, BT136S-800DJ

