TRIAC DIS.1A 600V 4Q TO92 (W.Pitch) THT
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: Z0103MA0,116
- Stok Durumu: Stokta
₺5.91
- Vergisiz Fiyat: ₺4.92
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO92 (Wide Pitch) |
| Özellikler | 4Q Triac |
| İletim Akımı (ITrms) | 1 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 45 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 7 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +125 °C |
Etiketler: TRIAC DIS.1A 600V 4Q TO92 (W.Pitch) THT, Z0103MA0, 116

