TRIAC DIS.12A 600V ISOLATED SNUBBERLESS TO220AB - BTA12-600CW-YZPST
- Marka: SANG MAO
- Ürün Kodu: BTA12-600CW-YZPST
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺15.99
- Vergisiz Fiyat: ₺13.33
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Triyaklar |
| Üretici Firma | YANGZHOU POSITIONING |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Özellikler | Snubberless |
| İletim Akımı (ITrms) | 12 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | N/A |
| Tutma Akımı (IH) | 35 mA |
| Kesim Voltajı | 600 V |
| Gate Tetikleme Voltajı (Vgt) | 1.5 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: TRIAC DIS.12A 600V ISOLATED SNUBBERLESS TO220AB - BTA12-600CW-YZPST, BTA12-600CW-YZPST, Triyaklar

