CAP.EL.10uF 450V 10x17 5MM 105C L.ESR 5000H BULK - CD11GL-450V010AX200-T5
- Marka: TOCOS
- Ürün Kodu: CD11GL-450V010AX200-T5
- Stok Durumu: Stokta
₺4.96
- Vergisiz Fiyat: ₺4.13
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | AXBOOM |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | CD |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 10 uF |
| Voltaj Değeri | 450 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | 125 mA |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 13 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.10uF 450V 10x17 5MM 105C L.ESR 5000H BULK - CD11GL-450V010AX200-T5, CD11GL-450V010AX200-T5, Kapasitörler

