CAP.EL.1000uF 10V 10x17 5MM 105C L.ESR 5000H TB - RS-010V1000AX170-T5
- Marka: TOCOS
- Ürün Kodu: RS-010V1000AX170-T5
- Stok Durumu: Stokta
₺1.92
- Vergisiz Fiyat: ₺1.60
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Alüminyum Kapasitörler |
| Üretici Firma | AXBOOM |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Kapasitör Tipi | Electrolytic |
| Seriler | RS |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Kapasitans | 1000 uF |
| Voltaj Değeri | 10 VDC |
| Tolerans | ±20 % |
| Bacak Aralığı | 5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Dalgalanma Akımı | N/A |
| ESR @ Frekansı | N/A |
| Empedans @ Frekansı | N/A |
| Kullanım Ömrü @ Sıcaklık | 5000 Hrs @ 105 °C |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çap | 10 mm |
| Uzunluk | 17 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Polarizasyon | Polar |
| Özellikler | N/A |
Etiketler: CAP.EL.1000uF 10V 10x17 5MM 105C L.ESR 5000H TB - RS-010V1000AX170-T5, RS-010V1000AX170-T5, Kapasitörler

