THYRISTOR MOD.DUAL 280A 1600V
- Marka: ISABELLENHÜTTE
- Ürün Kodu: WTMH280E16T
- Stok Durumu: Stokta
₺4,644.01
- Vergisiz Fiyat: ₺3,870.01
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Modül Tristörler |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TRAY |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Standard SCRs |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | WeEnPACK-50mm |
| İletim Akımı (ITav) | 280 A |
| RMS İletim (ITrms) | 440 A |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 150 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1600 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2.5 V |
| İletim Düşümü | 1.55 V |
| Güç Tüketimi | N/A |
| Trr | N/A |
| Tq | 150 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | 125 °C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler: THYRISTOR MOD.DUAL 280A 1600V, WTMH280E16T

