THYRISTOR DIODE MOD.DUAL 116A 1200V TO240AA CHASSI - MCD95-12IO1B
- Marka: OZD-ARDUINO
- Ürün Kodu: MCD95-12IO1B
- Stok Durumu: Stokta Yok
₺1,049.62
- Vergisiz Fiyat: ₺874.68
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Modül Diyot Tristörler |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Thyristor Phase Control |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | TO240AA |
| İletim Akımı (ITav) | 116 A (2x116 A) |
| RMS İletim (ITrms) | 182 A (2x182 A) |
| Akım Sıcaklığı (IC) | 85 °C |
| Tutma Akımı (IH) | 200 mA |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Gate Tetikleme (Vgt) | 2.5 V |
| İletim Düşümü | 1.29 V |
| Güç Tüketimi | 455 W |
| Trr | N/A |
| Tq | 185 us |
| Konfigürasyon | Dual |
| Uygulamalar | N/A |
| Jonksiyon Sıcaklığı (Tj) | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +100 °C |
Etiketler: THYRISTOR DIODE MOD.DUAL 116A 1200V TO240AA CHASSI - MCD95-12IO1B, MCD95-12IO1B, Tristörler

