THERMISTOR NTC 10KOHM 3900K 0402 - NTCG103UH103JT1
- Marka: STM (THOMSON)
- Ürün Kodu: NTCG103UH103JT1
- Stok Durumu: Stokta
₺3.92
- Vergisiz Fiyat: ₺3.27
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | TDK |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Protection |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0402 (1005 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | 310 uA |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±5 % |
| B25/50 Değeri | 3900 K |
| B25/85 Değeri | 3950 K |
| B25/100 Değeri | 3971 K |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±3 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 1 mm |
| Genişlik | 0.5 mm |
| Yükseklik | 0.6 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
Etiketler: THERMISTOR NTC 10KOHM 3900K 0402 - NTCG103UH103JT1, NTCG103UH103JT1, Termistörler
