THERMISTOR NTC 0603 10K 1% SMD 3975 HIGH TEMP B VA - TSM1A103G39H1RZ
- Marka: DK
- Ürün Kodu: TSM1A103G39H1RZ
- Stok Durumu: Stokta
₺4.59
- Vergisiz Fiyat: ₺3.83
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | NTC Termistörler |
| Üretici Firma | THINKING |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Termistör Tipi | Temperature Compansation |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 0603 (1608 Metric) |
| Pin Aralığı | N/A |
| Bağlantı Stili | N/A |
| Akım | N/A |
| Direnç (25°C) | 10 k Ohms |
| Tolerans | ±2 % |
| B25/50 Değeri | N/A |
| B25/85 Değeri | 3975 K |
| B25/100 Değeri | N/A |
| B0/50 Değeri | N/A |
| B Değer Toleransı | ±1 |
| Uygulamalar | N/A |
| Uzunluk | 1.6 mm |
| Genişlik | 0.8 mm |
| Yükseklik | 0.45 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+150 °C |
Etiketler: THERMISTOR NTC 0603 10K 1% SMD 3975 HIGH TEMP B VA - TSM1A103G39H1RZ, TSM1A103G39H1RZ, Termistörler
