TEOS+ 3KVA (6X 7AH) 1F/1F ON LINE 4/8DK - TEOS+103 3KVA(900040342)
- Marka: JOHANSON
- Ürün Kodu: TEOS+103 3KVA(900040342)
- Stok Durumu: Stokta
₺17,874.35
- Vergisiz Fiyat: ₺14,895.29
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | On-Line UPS |
| Üretici Firma | TESCOM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Uygulamalar | General |
| Çıkış Voltajı | 208/220/230/240 VAC |
| Giriş Voltajı | 220 VAC |
| Uzunluk | 291 mm |
| Genişlik | 418 mm |
| Yükseklik | 335 mm |
Etiketler: TEOS+ 3KVA (6X 7AH) 1F/1F ON LINE 4/8DK - TEOS+103 3KVA(900040342), TEOS+103 3KVA(900040342), UPS - Kesintisiz Güç Kaynakları

