SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V
- Marka: JB CAPACITORS
- Ürün Kodu: D2F-L30
- Stok Durumu: Stokta
₺48.62
- Vergisiz Fiyat: ₺40.52
AI Destekli Muadil Urun Bul
Urun Detaylari kriterlerine gore web sitesindeki yakin muadilleri ve web sitesi disindaki AI onerilerini iki ayri listede gosterir.
Eslesmede kullanilan teknik kriterler
Web sitesinde bulunan muadiller
Web sitesi disi muadil onerileri
Ürün Detayları
| Kategori | Mikro Siviçler |
| Üretici Firma | OMRON |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | D2F |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Devre | SPDT |
| Akım Değeri (AC) | 3 A |
| Akım Değeri (DC) | 2 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 V |
| Voltaj Değeri (DC) | 30 V |
| Bağlantı Stili | PC Pin |
| Çalıştırma Kuvveti | 150 gF |
| Aktüatör Tipi | Simulated Roller Lever |
Etiketler: SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 125V, D2F-L30

